КАБ - РК София-град
НОВИНИ | NEWS
ЗА НАС | ABOUT US
РЕГИСТЪР | REGISTER
КОНТАКТИ | CONTACTS
ВРЪЗКИ | LINKS
 




КАБ - РК София-град
Регистр. номер в КАБ:
Парола:
Забравена парола? Инструкция

До делегатите за ОС на КАБ в гр. Варна

Уважаеми колеги,

Изпратихме на вашите електронни пощи програмата за командировката и информация за условията в хотел "Ривиера Бийч", където ще се проведе ОС на КАБ.

Моля да ни информирате на Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.   или на тел. 980 07 15 относно:
    1. Как ще пътувате: c организиран транспорт (автобуси) или с личен автомобил?
Във втория случай е препоръчително да пътувате по 3-4 делегати с един лек автомобил. Автобусите ще тръгнат  от София за Варна на 27.04 (датата и мястото ще бъдат доуточнени);
    2. Как и с кого искате да бъдете настанени в стая? (вж. условията в прикачения файл). При настаняване в единична стая, разликата се поема от заявителя.
Разчитаме да ни уведомите в максимално кратък срок, за да улесним организацията по пътуването, настаняването и пребиваването на участниците в ОС на КАБ!

ВАЖНО: За всички желаещи да вземат участие в срещата на Форума на архитектите от черноморския регион (ФАЧР), организирана от САБ, която ще се проведе в съботата и неделята след събранието на КАБ (30.04-31.04) в същия хотел, моля запознайте се с материалите и условията ТУК и получете повече информация на 02/943 82 85 или Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

Прилагаме списък с делегатите от РК София-град за ОС на КАБ (27.04-29.04)


 
 

Добави коментар


Copyright © 2012 КАБ РК София-град
created by Optimall Solutions