КАБ София´
НОВИНИ | NEWS
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН
ЗА НАС | ABOUT US
РЕГИСТЪР | REGISTER
КАЛКУЛАТОР | CALCULATOR
ДОГОВОРИ | CONTRACTS
ГЛАВНИ АРХИТЕКТИ
КОНТАКТИ | CONTACTS
ВРЪЗКИ | LINKS
 




feed-image RSS FEED
Банер
КАБ София
Регистр. номер в КАБ:
Парола:
Забравена парола? Инструкция

Важно съобщение за делегатите на XIІI ОС на КАБ

Петък, 03 Април 2015 05:19
02

Уважаеми колеги делегати на XIІI ОС на КАБ,

Молим за информация от Ваша страна за:

I. Вида на нощувките:

1. Цената на пакет „всичко включено в цената“ за периода 30.04-03.05.2015г. е 171лв (57лв на вечер) на делегат настанен в двойна стая, за три дни. Локацията на хотела може да видите ТУК.

2. Пакетна цена в единична стая за периода 30.04-03.05.2015г. е 225лв (75лв на вечер) /Доплащанията за единична стая се събират от служител на КАБ. Това означава, че Регионалните колегии трябва да представят списък на делегатите, които ще доплащат сумата от 54лв (18лв на вечер) на делегат.

3. Гостите на събитието трябва да заявят своето желание най-късно до 17.04.2015г., за да им се направят резервации.

4. Посочете делегат от предложения по долу списък с когото желаете да споделите стаята си.

II. Начина на придвижване:

Уважаеми колеги, трябва да заявите начина си на придвижване с автобус или с личен автомобил.

Двата начина са:

1. Тръгването с автобус е от Националния стадион "Васил Левски" на 30.04.2015г. от 07:00 часа, а връщането на 03.05.2015г. 

2. При единично пътуване с личен транспорт е желателно в автомобила да пътуват поне 3 (трима) души делегати, с оглед намаляване разходите за транспорт /пътувалите 2-ма или 1 делегат в автомобил получават 2/3 или съответно 1/3 от разходите си за пътни/. Командировъчни за делегатите се изготвят само с право на пътни.

За допълнително информация:
Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.  или тел. 02/980 07 21; 02/980 07 15

 

СПИСЪК ДЕЛЕГАТИ ОС на КАБ април-май 2015  
рег. № име, презиме, фамилия РК
01423 Аделаида Павлова Петрова-Лефтерова София А-Младост
00273 Алеко Петков Христов София В-Слатина
04042 Александър Манчев Калев София Ж-Искър
04163 Александър Петров Недев София Ж-Средец
02343 Ангел Георгиев Ангелов София Д-Сердика
01068 Ангел Георгиев Димитров София Г-Възраждане
02720 Ангел Зафиров Мазников София В-Слатина
03787 Андрей Михайлов Андонов София Е-Лозенец
03951 Ани Иванова Цонинска София Ж-Младост
01614 Анислава Асенова Бельовска-Станчева София В-Слатина
01515 Анна Иванова Неврокопска София В-Средец
01393 Анни Милкова Бечева София Е-Лозенец
02872 Атанас Пламенов Ковачев София А-Студентска
03035 Борис Божидаров Георгиев София Е-Лозенец
03675 Борислав Дойчев Загорски София В-Слатина
01768 Борислав Николов Шопов София Е-Витоша
00307 Борислав Янков Борисов София Б-Илинден
05097 Боряна Ангелова Ташева-Иванова София Ж-Лозенец
01785 Валентина Василева Василева София В-Средец
02505 Валери Манолов Врабчев София Д-Сердика
02735 Валери Петров Манолов София Д-Надежда
03518 Васил Иванов Василев София А-Младост
01246 Велина Стоянова Бъчварова София В-Искър
03655 Величка Ангелова Пенова София Е-Лозенец
03953 Веляна Константинова Найденова София Ж-Лозенец
01798 Венета Любомирова Кавалджиева София В-Оборище
00332 Весела Георгиева Георгиева София Е-Триадица
00337 Веселин Иванов Дуковски София А-Изгрев
03887 Веселин Петров Рангелов София Ж-Младост
01310 Веселина Иванова Николова София Е-Лозенец
03942 Веселина Костова Калайкова София Ж-Възраждане
00347 Владена Методиева Ставрева София А-Изгрев
01991 Владимир Кирилов Дереджиев София Д-Подуене
02091 Габриела Любомирова Семова-Колева София В-Средец
03945 Ганчо Иванов Бакалов София Ж-Подуяне
01934 Георги Димитров Бакалов София Е-Триадица
00781 Георги Иванов Мечанов София Е-Триадица
02914 Георги Петров Рафаилов София В-Средец
02646 Даниела Димитрова Дюлгерова София Д-Подуене
00370 Данчо Николов Данчев София Е-Триадица
02280 Дарина Рангелова Димитрова София Е-Витоша
04807 Дарина Славова Славова София Б-Люлин
04133 Десислава Иванова Данчева София Ж-Студентска
00374 Деян Тодоров Златешки София А-Изгрев
02084 Диана Димитрова Пожарлиева-Везирева София Г-Красно село
00375 Диана Димитрова Христова София В-Средец
02945 Димитър Венелинов Кабакчиев София А-Студентска
01410 Димитър Георгиев Младенов София Е-Лозенец
04883 Добромира Гачева Лулчева София Ж-Триадица
01377 Евдокия Константинова Кинова-Йотова София Г-Овча купел
01772 Евелина Стоимирова Младенова София Е-Триадица
01933 Елена Димова Кондева София Е-Лозенец
00408 Емил Георгиев Сардарев София Г-Възраждане
03892 Емил Николов Галев София Ж-Лозенец
02888 Емил Светозаров Стоянов София Г-Красно село
00827 Емилия Христова Точева София Е-Триадица
01693 Жанета Тодорова Грънчева-Колева София В-Средец
04223 Звезделина Валентинова Владимирова София Б-Люлин
01384 Здравка Бориславова Стоянова София Г-Красно село
02808 Здравко Венцеславов Кузманов София Г-Красно село
01156 Здравко Лефтеров Лефтеров София А-Младост
00427 Зоя Иванова Златкова София В-Средец
02629 Ивайло Борисов Владимиров София Е-Лозенец
02570 Ивайло Иванов Капарашев София А-Студентска
02832 Иван Аврамов Аврамов София Е-Лозенец
03904 Иван Ангелов Голомехов София Ж-Младост
03931 Иван Божидаров Мустаков София Ж-Красно село
00832 Иво Рангелов Николов София Г-Възраждане
04236 Игор Романов Христов София Г-Овча купел
04896 Илиян Емилов Цветански София А-Студентска
00449 Илонка Илчова Ваклева-Божилова София В-Оборище
02166 Йордан Василев Радев София Е-Лозенец
03205 Искра Славейкова Джахова-Кадинова София Г-Възраждане
01775 Искра Стоянова Накова София А-Младост
04068 Калинка Цветанова Станкова София Ж-Младост
03075 Калоян Марков Колев София Д-Сердика
04281 Костадин Славчев Попов София Г-Красно село
00480 Красимир Анастасов Язов София А-Студентска
00944 Красимира Лука Джартазанова София Г-Красно село
04677 Кремена Георгиева Пеева София А-Изгрев
03999 Кристина Димитрова Андреева София Ж-Триадица
01372 Лилия Лазарова Кадийска София В-Оборище
02158 Лило Йончев Попов София Г-Красно село
00501 Любомир Асенов Горчев София В-Оборище
00968 Любомир Тодоров Пеловски София В-Средец
02114 Маргарита Павлова Динева-Денева София Г-Красно село
01053 Марин Димитров Колев София Г-Красно село
01700 Мария Елжбиета Наймович-Икономов София Е-Витоша
01498 Мария Николова Петрова София Г-Красно село
02939 Мария Събчева Томасен София В-Оборище
01702 Маруся Великова Бобева-Влахова София Е-Лозенец
00797 Милен Димитров Русенов София В-Средец
02514 Милена Гергинова Гергинова-Танева София Е-Триадица
00538 Милка Атанасова Белотелева София Г-Възраждане
01522 Мирослав Димитров Иванов София Д-Сердика
02159 Надежда Георгиева Футекова-Христова София Г-Красно село
01698 Наташа Димитрова Петрова София Г-Овча купел
03119 Никола Димитров Миронски София А-Младост
03346 Николай Андонов Хаджимарински София А-Студентска
01260 Николай Димитров Василев София Г-Красна поляна
01217 Николай Иванов Няголов София Г-Красно село
03545 Николай Красимиров Лазаров София В-Слатина
03453 Николай Михайлов Гълъбов София Б-Връбница
01576 Николай Николаев Баровски София А-Младост
04462 Николай Орлинов Колев София Е-Лозенец
01062 Николай Стефанов Рижиков София В-Слатина
00557 Николина Петрова Павлова-Алексеева София В-Оборище
00559 Нина Иванова Гандева София А-Младост
00051 Огнян Драганов Тунтев София Е-Лозенец
01177 Олга Петрова Дякова София В-Средец
02515 Олег Христов Анзъров София Г-Овча купел
00581 Пламен Генов Генов София Г-Красна поляна
00582 Пламен Ламбрев Попов София Е-Триадица
00590 Ралица Петрова Баракова-Попова София Е-Триадица
03947 Рая Йорданова Бисерова-Бакалова София Ж-Подуяне
03956 Росен Ангелов Гурков София Ж-Възраждане
01932 Румен Величков Иванов София Е-Витоша
01305 Румен Петков Йотов София Г-Овча купел
00614 Румяна Николова Борисова София Б-Илинден
01581 Сашка Иванова Куленска София А-Младост
00621 Светлана Владимирова Александрова София Г-Красно село
02435 Светлана Николаева Виденова София Б-Люлин
00626 Светлозар Йорданов Гавазов София Е-Триадица
00633 Светломир Младенов Никодимов София Г-Красна поляна
00971 Свободна Петрова Вранчева София В-Средец
01409 Силвия Божидарова Сокерова-Младенова София Е-Лозенец
03810 Симона Сашова Гергова София А-Студентска
02269 Славчо Василев Шахпазов София В-Средец
01701 Станислав Димитров Икономов София Е-Витоша
04646 Стефан Валтеров Аспарухов София А-Студентска
01779 Татяна Борисова Даскалова-Митова София В-Оборище
04151 Тачо Григоров Пеев София Ж-Оборище
01392 Тодор Константинов Карагьозов София Е-Триадица
00682 Тодор Несторов Личев София Е-Лозенец
01414 Христо Венков Венков София Е-Лозенец
04077 Христо Димитров Трендафилов София Ж-Възраждане
01520 Христо Иванов Чепилев София Д-Надежда
04184 Христо Недялков Недялков София Ж-Кремиковци
00695 Цветанка Лазарова Разсолкова София Е-Лозенец
04365 Цветелина Николова Йорданова София Ж-Младост
03548 Цветомир Евлогиев Крумов София Е-Лозенец
01598 Юлия Герхард Райчева София В-Оборище
02569 Юлия Методиева Илиева София А-Студентска
00702 Юрий Иванов Дамянов София А-Изгрев
03774 Янко Цветков Александров София Б-Връбница
00708 Ярослав Тодоров Рангелов София Г-Красна поляна
     
СПИСЪК ДЕЛЕГАТИ РЕЗЕРВИ за ОС на КАБ април-май 2015
04066 Добрина Георгиева Андреева София Ж-Триадица
03949 Ирена Иванова Пелова-Александрова София Ж-Подуяне
01618 Йовка Стефанова Тодорова-Цветанова София В-Слатина
 
Copyright © 2017 КАБ РК София-град
created by Optimall Solutions